پژواک نیوز

آخرین زمان خرید تور دبی و تور گرجستان • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

آخرین زمان خرید تور دبی و تور گرجستان

دسته بندی : خبری زناشویی تاریخ : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

همه ایرانیان در روزهای پایانی سال در تب و تاب آخرین فعالیت‌ها برای آماده انجام گرفتن و آرزورویی با سال جدید هستند. این عید اما می‌تواند با پلن‌ریزی بهتر در جهت بهبود انرژی و رفع خستگی سال گذشته دل‌چسب‌تر و زیبا‌تر شود. گاهی برخی پیشنهادها می‌تواند پلن‌ریزی مرسوم را تغییر دهد.

انتخاب یک تور معقول آن هم در روزهای پایانی شاید کار آسانی نباانجام گرفت. اما آژانس مقتدر سیر تابان به عنوان یکی از با تجربه‌ترین آژانس‌های برگزار کننده تورهای مسافرتی داخلی و خارجی متداوم تلاش می‌کند تا به عنوان مشاور مسافران در خدمت ایشان باانجام گرفت تا سفری لذت‌بخش و پر انرژی داشته باشند.

تور گرجستان

از راههای پیشنهادی مقتدر سیر، تور گرجستان یکی از بهترین‌هاســـــت. این راه در سال‌های اخیر و با توجه به تسهیل سفر به آن از اســـــتقبال فراوانی بهره‌مند انجام گرفته اســـــت. در حدی که توانسته در کنار راههای اصلی ایرانیان قرار بگیرد. از دلایل آن، نزدیکی فاصله زمانی و مکانی این راه، ارزان بودن مقصد، عدم نیاز به دریافت روادید و سهولت سفر، نزدیکی و قرابت فرهنگی به این کشور اســـــت.

عوامل بالا مشارکت زیادی با راههای زیاد پر طرفدار نظیر اســـــتانبول را دارد اما هنوز این راه نتوانسته مانند آن‌ها پر مسافر باانجام گرفت و همین امر سبب گشته تا زیادی از ایرانیان منطقههای زیبای این کشور را ندیده و تورهای نظیر تور تفلیس بهره نبرده باشند. بنابراین اگر قصد سفر به نقطه‌ای دارید که جدید بوده و لذت زیادی از غذا و فرهنگ آن ببرید شک نکنید که گرجستان بهترین گزینه برای شماســـــت که در کنار لذت‌بخش بودن هزینه‌ی تعدادان بالایی را برای سفر به شما تحمیل نمی‌کند.

به نقل ویرلن؛ فروش تورهای این راه، تا میانه‌های تعطیلات نوروز ۹۷ ادامه داشته و مسافران می‌توانند، در نخستین فرصت با مسئولین فروش آژانس مقتدر سیر که در روزهای غیر تعطیل از تایم ۹ تا ۱۹ و در روزهای تعطیل از تایم ۱۰ تا ۱۵ در خدمت ایشان هستند، تماس حاصل نموده و مشاوره لازم جهت خرید را دریافت کنند.

هر سال بر ایرلاین‌هایی که در این راه به خدمت‌رسانی به مسافران مشغول هستند افزوده می‌شود و در نوروز ۹۷ هم ۳ ایرلاین زیاد حیاتی قشم ایر، زاگرس و ماهان  از این دست هستند، کیفیت اکثر این پروازها نزدیک به یکدیگر هستند اما انتخاب بر اساس تفاوت‌های کیفی و قیمت بر عهده مسافران و انتخاب‌های ساعات پروازی آن‌ها خواهد بود.

یکی از حیاتی‌ترین نکات در خرید تورهای تفلیس و گرجستان، دقت در انتخاب هتل اســـــت. برخلاف راههای اصلی ایرانیان نظیر اســـــتانبول و دبی که از هتل‌های باکیفیتی برخوردار اســـــت، این منطقه از عدم برخورداری از هتل‌های معقول رنج می‌برد و مسافران در زمان انتخاب هتل باید از مشاوره‌ی فروشندگان اســـــتفاده تکمیل ببرند. تقریباً هتل سه‌ستاره تعدادان معقولی در این منطقه وجود ندارد و هتل‌های ۴ ستاره نیز باید با وسواس برگزیده شوند. اگر چه این مسأله با توجه به بودجه‌ی سفر تعیین انجام گرفته و تصمیم‌گیری بر عهده مسافران خواهد بود. همین امر نیز باعث می‌شود تا هتل‌های با کیفیت‌تر در هر رده به سرعت پر شود و ظرفیت هتل‌های کاهش معقول باقی بماند. بنابراین زیاد از این زمان را از دست نداده و همین حالا با مسئولین فروش مقتدر سیر تماس گرفته و تور گرجستان خود را خریداری کنید.

تور دبی

نزدیک به دو دهه از سفر ایرانیان به منطقه دبی می‌گذرد. اما تفاوت امروز دبی با ۲۰ سال قبل شاید تعداد برابر منطقههای دیگر جهان باانجام گرفت. دبی در این سال‌ها به یکی از حیاتی‌ترین قطب‌های توریستی جهان تبدیل انجام گرفته اســـــت و سالانه تعداد زیادی از جهانیان به دیدن این منطقه مدرن می‌روند. ایرانیان نیز هر ساله و به‌خصوص در نوروز اســـــتقبال انجام گرفتیدی از این منطقه دارند.

 

یکی از دلایلی که مقتدر سیر سفر به این منطقه را در نوروز به مسافران پیشنهاد می‌کند آب و هوای اســـــتثنایی آن در این فصل اســـــت. هوا در تعادل معقولی قرار داشته  و این امر کمک می‌کند تا مسافران علاوه بر امکان گشتن در منطقه، مراکز خرید را با سهولت افزایشی اســـــتفاده انجامه و تفریحات خاص و به علی‌الخصوص آبی آن را به لذت افزایشی اســـــتفاده کنند.

در این راه هم، تعداد زیادی پرواز وجود دارد که از آن جمله می‌توان به ماهان، ایران ایر، ایرعربیا و امارات نام برد. در این میان امارات یک پرواز لاکچری داشته و ایرعربیا اقتصادی‌ترین پرواز را در اختیار دارد. اما نکته‌ای که در مورد پروازهای ایرعربیا وجود دارد آن اســـــت که مقصد این پروازها منطقه شارجه هستند و مسافران برای رسیدن به منطقه دبی باید ۴۰ دقیقه در اتوبوس را طی کنند.

یکی از مزیت‌های منطقه دبی، داشتن هتل‌های با کیفیت اســـــت. این منطقه از آن‌جا که به عنوان یک مقصد شناخته انجام گرفته برای جهانیان اســـــت و هر ساله تعداد زیادی از افراد بدان سفر می‌کنند توانسته هتل‌های زیادی را در خود جای دهد. همچنین شرایط رقابتی این هتل‌ها کمک انجامه تا کیفیت هر کدام بالاتر رفته و حتی هتل‌های با درجات نه تعدادان بالا هم در برخی موارد کیفیت خود و قابل قبولی داشته باشند. اما این هتل‌های معقول در نخستویت انتخاب همه مسافران قرار دارند و در نخستین فرصت ظرفیت آن‌ها تکمیل می‌شود، بنابراین فرصت را از دست ندهید و همین حالا دست به کار شوید.

در میان راههای پرطرفدار ایرانیان، دبی از آن مقصدهایی‌ست که نیاز به اخذ روادید دارد. بنابراین فروش تورهای این مقصد حداکثر در تعداد روز نخست نوروز امکان‌پذیر اســـــت و پس از آن عرضه‌ی آن‌ها متوقف می‌شود. پس اگر به فکر سفر به این منطقه زیبا هستید بهتر اســـــت همین حالا دست به کار انجام گرفته و با کارشناسان مقتدر سیر تماس گرفته و نسبت به خرید تور دبی اقدام کنید.