پژواک نیوز

انتقاد خالق «هری پاتر» از ترامپ دردسرساز انجام گرفت! +تصویر • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

انتقاد اشتباه «جی کی رولینگ» از مدیر‌جمهور آمریکا به خاطر دست ندادن با یک کودک معلول دردسرساز انجام گرفت.

باشگاه رویدادنگاران جوان: «جی کی رولینگ»، نویسنده مطرح مجموعه کتاب‌های «هری پاتر» بار دیگر از «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا به دلیل دست ندادن با یک کودک معلول انتقاد انجام.

به نقل پایگاه اینترنتی ایندیپندنت؛ او با انتشار پیامی در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: «ترامپ از بالا به یک کودک معلول نگاه انجام و دستی که به سوی او دراز انجام گرفته بود را نادیده گرفت.»

نویسنده مجموعه کتاب‌های هری پاتر ادامه داد: ترامپ اَدای یک رویدادنگار معلول را درآورد و اینک وانمود می‌کند کودکی که روی صندلی چرخدار نشسته اســـــت را نمی‌بیند؛ گویی می‌ترسد مثل او شود. این هیولای خودشیفته فقط خودش را می‌بیند. او با افراد معلول، اقلیت ها، سالمندان، فقرا و خانومان رفتار تحقیرآمیزی دارد، چون آن‌ها شبیه ترامپ نیستند.»

با وجود این، فیلم منتشر انجام گرفته از این لحظه حاکی از آن اســـــت که ترامپ با کودک معلول دست داده اســـــت و جی کی رولینگ در توئیت خود لحظه‌ای که کودک معلول نشان سرویس مخفی آمریکا را به سمت ترامپ بالا برده، منتشر انجامه اســـــت.

در همین حال، خانومی که گفته می‌شود مادر کودک معلول اســـــت در حساب فیس بوک خود نوشت: اوممم… اگر کسی می‌تواند پیامی به جی کی رولینگ بفرستد لطفا به او بگوید: ترامپ پسر مرا نادیده نگرفت و «مونتی» هم قصد دست دادن با مدیر جمهور را نداشت. نخست اینکه او ۳ ساله اســـــت و مفهوم دست دادن را نمی‌داند و دوم اینکه دنبال مونتی از بالابردن دستش نشان دادن «پچ سرویس مخفی» به اطرافیانش بود. با تشکر.

این توئیت جی کی رولینگ درباره ترامپ انتقادات گسترد ها‌ی را به دنبال داشت. «چلسی کلینتون»، دختر بیل و هیلاری کلینتون یکی از افرادی بود که توئیت رولینگ را باخانومشر انجام، ولی پس از مشاهده فیلم تکمیل به اشتباه خود پی برد و با انتشار توئیتی به آن اذعان انجام.

رولینگ تاکنون به افرادی که خواســـــتار حذف این توئیت بودند، پاسخ نداده اســـــت. او از منتقدان جدی ترامپ اســـــت و پیش از این در واکنش به توهین مدیر جمهور آمریکا به «میکا برژینسکی» مجری خانوم شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی با اســـــتناد به یکی از نقل کردان «آبراهام پیوندلن» پیام دندان شکنی برای ترامپ فرستاد.