پژواک نیوز

حضور دنبالمند نمایندگان گردشگری ایران در نمایشگاه فیتور 2018 • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

تاریخ انتشار:۲۳/۱۰/۹۴

با تلاش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی محقق می‌شود:

حضور دنبالمند نمایندگان گردشگری ایران در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۸

نمایندگان شرکت‌ها و دفا‌تر خدمات مسافرتی و فعالان صنعت گردشگری ایران با حضور در سی و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا، ظرفیت‌های گردشگری کشورمان را معرفی می‌کنند.

به‌گزارش نشریه الکترونیک جهان گردش به گرازش از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ نمایشگاه فیتور که یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه گردشگری در سطح جهانی به شمار می‌رود، از ۲۷ دی تا یکم بهمن ۹۶ با حضور تورگردانان، دفاتر خدمات مسافرتی و دیگر شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری کشورمان، در پایتخت اسپانیا برپا خواهد انجام گرفت.

غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه فیتور، در زمینی به مساحت ۳۰۴ متر مربع، با الهام از معماری ایرانی و اسلامی طراحی انجام گرفته اســـــت. در این غرفه پلن‌های مختلفی از جمله نشست‌های تخصصی و عمومی، موسیقی سنتی، کارگاه ساخت و تولید صنایع دستی، لباس‌های محلی، غذاهای بومی و دیگر پلن‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

مراسم شب ایرانی، از دیگر پلن‌های جنبی غرفه ایران اســـــت که کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آن‌را برگزار خواهد انجام.

منطقهزاد بال اصفهان، ایوار، مارکوپولو، پرسپولیس، آژانس خدمات مسافرتی ارس و ۱۵ شرکت خدمات مسافرتی دیگر از سراسر ایران با حضور در این رویداد بین‌المللی تلاش خواهند انجام تا جاذبه‌ها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های کشورمان در زمینه گردشگری را هرچه بهتر و افزایش به جهانگردان و توراپراتورهای دیگر کشورها معرفی و تصویر روشنتری از ایران را در سطح جهانی ارائه کنند.

در نمایشگاه فیتور ۲۰۱۸، زیاد از ۹ هزار شرکت گردشگری از ۱۶۰ کشور جهان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه فیتور یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های توریسم در بازار آمریکای لاتین، اسپانیا، پرتغال، آفریقا و آسیا اســـــت و به نوعی نقطه مرجع صنعت جهانگردی برای متخصصان حوزه گردشگری و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای داخلی و خارجی اسپانیا به شمار می‌رود .

این نمایشگاه، فضای تجاری معقولی برای حضور و گردهمایی دست‌اندرکاران صنعت گردشگری و ملاقات آژانس‌های گردشگری، گردانندگان تور، هتل‌ها، مشاوران و کارشناسان توسعه گردشگری و سایر فعالان گردشگری و توریسم جهانی اســـــت که هر ساله با پلن‌های متنوع در آن حضور می‌یابند .

سی و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا به مدت ۵ روز و از ۱۷ تا ۲۱ ژانویه ۲۰۱۷ برابر با ۲۷ دی تا یکم بهمن ماه ۱۳۹۶در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مادرید برگزار خواهد انجام گرفت .