پژواک نیوز

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری اســـــتان سمنان معرفی می‌شود • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

تاریخ انتشار:۲۳/۰۸/۹۶

در همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران؛ 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری اســـــتان سمنان معرفی می‌شود

مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اســـــتان سمنان گفت: همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران، زمینه‌ساز معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری این اســـــتان اســـــت.

به نقل نشریه الکترونیک جهان گردش به گرازش از روابط عمومي اداره كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري اســـــتان سمنان،«حسین خواجه بیدختی» در دیدار با مدیر عامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور، افزود: این همایش، فرصت معقولی را برای معرفی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه میراث‌فرهنگی و گردشگری اســـــتان سمنان فراهم می کند.

وی گفت: از قابلیت‌های این همایش باید برای جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی اســـــتفاده انجام.

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری اســـــتان سمنان نیز با بیان اینکه این همایش با پیگیری وزارت اقتصاد و دارایی، در سطح ملی برگزار می‌شود، گفت: در این همایش، فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف، با آرزونجام ملی و توسط دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شود.

منوچهر صادقی افزود: در این همایش زیاد از ۱۰۰ سرمایه‌گذار خارجی و ۳۰۰ سرمایه‌پذیر داخلی حضور دارند و دنبال از برگزاری آن معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و جذب سرمایه مستقیم خارجی اســـــت.

سرپرست صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور نیز با بیان اینکه این صندوق با توان بالا در این همایش شرکت می‌کند، گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه بناهای تاریخی کشور برای جلب سرمایه‌گذار، در این همایش معرفی می‌شود.

پرهام جانفشان افزود: صندوق احیا، توانایی برگزاری پنل تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی و گردشگری را در این همایش دارد.

همایش معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران توسط اســـــتانداری سمنان و با همکاری فدراسیون جهانی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهان از چهارم تا هفتم آذر ماه در پایتخت برگزار می‌شود.

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اســـــتان سمنان نیز از جمله حامیان اســـــتانی برگزاری این همایش ملی اســـــت.

http://telegram.me/jahanegardesh