پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - آزادی فلسطین سنت الهی اســـــت/ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در محفل نورانی انس با قرآن کریم:

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۲۳:۱۶

Share/Save/Bookmark

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در محفل نورانی انس با قرآن کریم یکی از نیازهای ضروری امروز امت اسلامی را لزوم «نزدیکی به قرآن و عمل به دستورات آن» دانستند و با تأکید بر اینکه مشکلات کنونی دنیای اسلام از جمله شرایط تأسف بار فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی بویژه در روزهای اخیر، نتیجه دوری امت اسلامی از قرآن اســـــت، گفتند: بیت المقدس پایتخت فلسطین اســـــت و به توفیق الهی، فلسطین از دست دشمنان خلاص خواهد انجام گرفت و آمریکا و اذناب آن در قبال حقیقت و سنت الهی هیچ غلطی نمی توانند بکنند.


آزادی فلسطین سنت الهی اســـــت/ آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

به نقل پژواک نیوز، در نخستین روز از بهار قرآن ماه مبارک رمضان، حسینیه امام خمینی(ره) یکپارچه منور به نور کلام خدا بود و قاریان، مناجات‌خوانان و مدیحه‌سرایان قرآنی به مدت سه تایم در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی محفل انس با قرآن کریم برپا انجامند.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار یکی از نیازهای ضروری امروز امت اسلامی را لزوم «نزدیکی به قرآن و عمل به دستورات آن» دانستند و با تأکید بر اینکه مشکلات کنونی دنیای اسلام از جمله شرایط تأسف بار فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی بویژه در روزهای اخیر، نتیجه دوری امت اسلامی از قرآن اســـــت، گفتند: بیت المقدس پایتخت فلسطین اســـــت و به توفیق الهی، فلسطین از دست دشمنان خلاص خواهد انجام گرفت و آمریکا و اذناب آن در قبال حقیقت و سنت الهی هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای لزوم توجه افزایش به قرآن در همه ابعاد خانومدگی را خاطر نشان انجامند و با اشاره به مصائب و بلایای دنیای اسلام بویژه شرایط آقام فلسطین، گفتند: در این تعداد روز جنایات رژیم خبیث و جعلی صهیونیستی در به شهادت رساندن دهها نفر و زخمی انجامن هزاران فلسطینی را دیدید. در چنین شرایطی برخی گله می‌کنند که دلیل آمریکا موضع نمی‌گیرد در حالی‌که آمریکا و زیادی از دولتهای غربی شریک جرم این جنایات هستند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه باید امت اسلامی، دولت های اسلامی و حکومت‌های اسلامی در قبال این جنایات موضع بگیرند، خاطر نشان انجامند: قرآن به ما می‌گوید باید در مقابل دشمنان دین و کفار سردشوار باشید و در میان خودتان با مهربانی رفتار کنید، اما اکنون به‌دلیل دوری از قرآن، در دنیای اسلام شاهد جنگ و اختلاف میان مسلمانان و تسلیم بودن در مقابل کفار هستیم.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه دشمنی‌ها با اسلام پایانی ندارد، افزودند: اگر امت اسلامی به قرآن نزدیک شود، همانگونه که قرآن فرموده، بلاشک بر دشمن غلبه خواهند انجام زیرا این، وعده الهی اســـــت.

ایشان، تلاوت و جلسات قرآنی را مقدمه‌ی تدبر در قرآن و فهم و عمل به آن برشآقاند و خطاب به جوانان ایرانی و انقلابی گفتند: انس و آشنایی خود را با قرآن روزبه‌روز افزایش دهید زیرا فهم قرآن و عمل به آن، مایه قوت و اقتدار و عزت شما خواهد انجام گرفت.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان با طلب مغفرت از خداوند متعال برای شهیدانی روزهای اخیر فلسطین و همچنین با طلب اســـــتقامت افزایش برای مبارزان راه حق، تأکید انجامند: آمریکا و همدستان او در قابل سنت تخلف ناپذیر الهی مجبور به شکست و تسلیم خواهند بود.

در این محفل نورانی جمعی از اساتید و پیشکسوتان، قاریان جوان، گروههای جمع‌خوانی، تواشیح و مدیحه‌سرایی و مناجات‌خوانان به اجرای پلن پرداختند.

در پایان این مراسم نماز مغرب و عشاء به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه انجام گرفت.

مرجع : پایگاه هشدار رسانی دفتر مقام معظم رهبری