پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - آشنایی در تلگرام و تهدید دختر به برقراری رابطه/ چگونگی شکایت از تهدیدکننده • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۱۲:۵۵

Share/Save/Bookmark

 

دختری که در تلگرام با جناب آقا آشنا انجام گرفته و در نهایت مورد تهدید آقا برای برقراری رابطه قرار گرفته، چگونه می‌تواند شکایت کند؟

به نقل پژواک نیوز، پرسش مخاطب وکیل‌آنلاین درباره آشنایی با جناب آقا در تلگرام و درنهایت تهدید از جانب وی برای برای برقراری رابطه این اســـــت:
با سلام. من دختر ۱۸ ساله‌ای هستم که با یک جناب آقا ۲۵ ساله در تلگرام دوست انجام گرفتم. بعد از مدتی چت ایشان تقاضای روابط نامشروع از من داشت به این عنوان که میتوانیم صیغه کنیم. من تلگرام و شماره‌ وی را بلاک انجامم؛ اما با دو شماره دیگر به من پیام داد و تهدیدم انجام که با توجه به هشداراتی که از من دارد، آبرو ریزی می‌کند و خواســـــت پایان خواســـــته هایش را اجرا کنم. میخواســـــتم بدونم مراحل شکایت از این فرد چگونه اســـــت و من باید چه کنم؟ ضمنا ما دیدار حضوری نداشته ایم، ولی او هشدارات زیادی از من دارد.

پاسخ کارشناسان وکیل‌آنلاین: هرتعداد که خود شما در برقراری رابطه و دادن هشدارات شخصی خود مقصر بوده اید و تلگرام نیز بدلیل آنکه یک شبکه اجتماعی خارجی اســـــت، هیچ تعهد و چارچوبی در این مورد ندارد، اما با توجه به شرایط پیش آمده، ضمن حفظ و تامین دلایل موجود، مانند گرفتن اسکرین شات از پیام‌ها و تهدید‌های شده به دادسرای جرایم رایانه‌ای به منظور شکایت از نامبرده مراجعه نمایید.

مرجع : میزان آنلاین