پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - آمادگی تیم قایق‌رانی رفتینگ آمل برای حضور در مسابقات کشوری رفتینگ • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

 

مدیر هیئت قایق‌رانی منطقهستان آمل رویداد داد

تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ تایم ۱۰:۴۸

Share/Save/Bookmark

 

مدیر هیئت قایق‌رانی منطقهستان آمل گفت: تیم قایق‌رانی رفتینگ آمل برای شرکت در مسابقات قهرمانی رفتینگ کشور به میزبانی هیات قایقرانی اســـــتان البرز، تمرینات خود را در رودخانه هراز آغاز انجامند.

آمادگی تیم قایق‌رانی رفتینگ آمل برای حضور در مسابقات کشوری رفتینگ

به نقل پژواک نیوز ابراهیم محمدپور در گفت‌وگو با رویدادنگار سفیر هراز از حضور تیم قایق‌رانی رفتینگ آمل در مسابقات کشوری رفتینگ رویداد داد و گفت: مسابقات قهرمانی رفتینگ کشور به میزبانی هیات قایقرانی اســـــتان البرز ۲ تا ۴ آقاادماه در رودخانه کرج برگزار می‌شود که تیم منطقهستان آمل برای شرکت در این مسابقات در حال آماده‌سازی اســـــت.

 

وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی تیم رفتینگ آمل برای مسابقات قهرمان كشوری آغاز انجام گرفت، اظهار انجام: ۲ گیمکن از آمل و یک گیمکن از بابلسر برای حضور در این مسابقات تمرینات خود را در رودخانه هراز آغاز انجامند.

 

مدیر هیئت قایق‌رانی منطقهستان آمل ادامه داد: طی مذاکرات انجام انجام گرفته هیئت قایق‌رانی آمل، سرمربیگری تیم این منطقهستان با مهرداد رحیمی سرمربی تیم ملی رفتینگ کشور اســـــت.

 

محمدپور در پایان درباره این رشته ورزشی خاطرنشان انجام: رفتینگ (Rafting) قایق‌سواری و گشت ‌و گذار در راه یک رودخانه خروشان اســـــت که به دلیل انجام گرفتت امواج و کف روی آب به آن قایقرانی روی آب‌های سفید نیز می‌گویند.

 

تصویر های از گیمکنان تیم رفتینگ آمل هنگام آماده‌سازی برای مسابقات قهرمان كشور در رودخانه هراز