پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - ارتباط شخصی کی روش برای برگزاری دیدار ایران و روسیه +تصویر • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

کارلوس کی‌روش پس از قطعی انجام گرفتن صعود ایران به جام جهانی روسیه از برگزاری گیم دوستانه در تاریخ ۱۰ اکتبر با میزبان جام جهانی رویداد داد و در این خصوص گفت: «من روی ارتباط‌های شخصی که داشتم توانستم یک گیم دوستانه نیکو و بزرگ را پیش از حضور در جام جهانی با تیم میزبان این رقابت‌ها هماهنگ کنم».

ارتباط‌های شخصی که کارلوس کی‌روش از آن صحبت می‌کند، دیداری اســـــت که سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اســـــتانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه داشت. کارلوس کی‌روش که تعداد ماه پیش به روسیه سفر انجامه بود، در منطقه روستوف و در حاشیه دیدار روستوف و منچستریونایتد در لیگ اروپا دیداری با سرمربی تیم ملی روسیه داشت. سرمربی پرتغالی تیم ملی در این دیدار دوستانه و صمیمی برای برگزاری گیم دوستانه پیش از جام جهانی با چرچسوف به نتیجه رسید.

حالا که این گیم قطعی انجام گرفته باید ببینیم فدراسیون‌های فوتبال دو کشور چه زمانی قرارداد برگزاری این گیم دوستانه را امضا می‌کنند تا زمان دقیق و محل برگزاری این گیم مشخص شود. این اتفاق در گروی امضای قرارداد فدراسیون فوتبال دو کشور اســـــت که در این رابطه باید به زودی منتظر سفر مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان به مسکو باشیم.