پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - تساوی شیرین شهیدانی بابلسر در بوکان/شاگردان میرقربانی ۲۰ گیم بدون شکست ! • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

 

هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ منطقهيور ۱۳۹۶ تایم ۰۰:۵۲

Share/Save/Bookmark

 

دو تیم شهیدان بابلسر و سردار بوکان در هفته سوم رقابت های لیگ دو در بوکان به دیدار هم رفتند که این گیم در نهایت با تساوی به پایان رسید.

به نقل پژواک نیوز به گرازش از ماخانومد اسپرت (ماخانومد ورزش)،دو تیم شهیدان بابلسر و سردار بوکان در حالی در هفته سوم لیگ دو مقابل هم قرار گرفتند که تا پیش از این مسابقه شکستی را جلو نام خود در جدول رده بندی نمی دیدند.

با سوت آغاز گیم شاگردان میرقربانی، توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با ارائه یک گیم رو به جلو به دنبال فتح دروازه میزبان بودند که گیمکنان این تیم فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست می دادند تا بالاخره در دقیقه ۴۵+۲ شاگردان پیروز قربانی در یک ضد حمله گل نخست این دیدار را توسط وحید حاج عربی به ثمر رساندند و دو تیم به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم باز هم تیم شهیدانی بابلسر توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی باز هم روی یک غفلت دروازه اش را اینبار روی ضربه کندل باز انجام گرفته دید. با دریافت گل دوم میرقربانی که چیزی برای از دست دادن نداشت به شاگردانش دستور حمله داد و بوکانی ها با دفاع در نیمه خودی به دنبال حفظ نتیجه برآمدند. حملات بابلسری ها بالاخره نتیجه داد و جواد غلامی با یک فرار عالی روی پاس زیبای محمد ابوالحسنی گل نخست شمالی ها را به ثمر رساند تا گیم با نتیجه دو بر یک دنبال شود. شاگردان میرقربانی که حالا فاصله گل را به حداقل رسانده بودند با حملات گسترده به دنبال گل تساوی بودند تا اینکه مجدد روی فرار جواد غلامی به گل تساوی دست پیدا انجامند.

گیم با حملات پی در پی بابلسری ها ادامه پیدا انجام که گیمکنان این تیم فرصت های زیادی را به وجود آوردند که با بدشانسی یکی پس از دیگری را از دست می دادند تا این گیم با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

گفتنیست در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور شموشک ماخانومدران دیگر نماینده اســـــتان روز چهارشنبه در خانه به مصاف گل ابریشم پایتخت خواهد رفت.