پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - نخستین جشنواره فرهنگی هنری “من انقلابی‌ام” برگزار می‌شود • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

به نقل پژواک نیوز به گرازش از سیمرغ ما، به معقولت هفته دفاع مقدس نخستین جشنواره فرهنگی هنری “من انقلابی‌ام” در سیمرغ برگزار می‌شود.

این جشنواره در بخش‌های تئاتر، سرود، تواشیح، همخوانی خوانندگی ارزشی، طراحی دکور و تزئینات، طراحی پوستر و تراکت، طراحی روخانومامه دیواری، تعزیه، پرده خوانی، بروشور، شعر خوانی، نمایشگاه فرهنگی، تولید کلیپ مذهبی، خوشنویسی، نقاشی، شعر، ترانه سرایی، نواخانومدگی و آهنگ سازی برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان در این جشنواره می‌توانند تولیدات خود را در موضوعات سبک خانومدگی، اقتصاد مقاومتی، نماز، حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر، فتنه، جریان نفاق، ترویج ایثار، شهادت، مقاومت، اســـــتکبار ستیزی، آسیب‌های شبکه اجتماعی و ماهواره، تحکیم بنیاد خانواده و نفوذ می‌توانند آثار خود را به صورت تصویر یا فیلم ارسال کنند.

آخرین زمان مهلت ارسال آثار در این جشنواره تا ۲۵ منطقهیور اســـــت و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره ۰۹۳۵۷۷۵۴۳۰۸ هشدارات لازم را کسب نمایند.

این جشنواره به همه فرهنگی اجتماعی سپاه منطقهستان سیمرغ با هم با هفته دفاع مقدس برگزار و از نفرات برگزیده تقدیر به عمل می‌آید.