پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - کاهش سطح توقعات بیولوژیکی • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

پژواک نیوز ماخانومدران – کاهش سطح توقعات بیولوژیکی

دسته بندی : خبری زناشویی تاریخ : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷


کاهش سطح توقعات بیولوژیکی

به نقل پژواک نیوز، دیدیم وضع دلار خراب اســـــت، کمی فکر انجامیم، اســـــتخاره انجامیم، تفکر انجامیم سرانجام بعد از پنج سال تصمیم گرفتیم اقتصاد مملکت را در دستان  با کفایت خودمان بگیریم.

متاسفانه ما را مجبور انجامند که خلاف شعارها و وعده‌های انتخاباتیمان عمل کنیم، ما قول آزادی داده بودیم، قول دادیم که دولت به سوی آقام دست دراز کند، ما هم دست دراز انجامیم، ما از بچگی عادت داشتیم فقط بگیریم.

دستور دادیم یک جلسه فوری تشکیل دهند، به همه اعضای کابینه گفتیم که در این جور مواقع، اخبار بد و نگران کننده را به هیچ وجه به ما رویداد ندهند، ما ناآسوده می‌شویم، خیلی هم تاکید انجامیم بهشان که توجه ویژه به این مسئله داشته باشند.

دیدیم تعداد روز اســـــت که حس و حال کار انجامن نداریم، گفتیم یک دو تا سفر خارجی برویم، بهانه‌ای هم نداریم برویم آمریکا آنجا دلمان کمی باز شود! ای کاش آقام درک می‌انجامند که ما در چه شرایط دشوار و دشوار روحی قرار داریم.

به سپاه گفتیم بیایید با هم رفیق و برادر باشیم، خسیس گیم نکنید، ما که داریم با ترامپ کات می‌کنیم، اگر می‌خواهید تلافی کنید تعداد تا موشک بخانومید حداقل بگذارید یکیش را ما بیندازیم، تعداد تا تصویر یادگاری بیندازیم با موشک تا جزو سوابق ما محسوب شود.

خدا رحمت کند حاج اکبر را، نور به قبرش ببارد، ۱۰ برابر حد مجاز به گفتمان اعتقاد داشت، متداوم به ما می‌گفت دکتر حسن! تو برای گفتمان ساخته انجام گرفته‌ای.

وضع دلار باعث انجام گرفت تعداد تا گیمگر و خواننده از ما دلخور شوند، فقط مهناز افشار پای ما ایستاد، خیلی خانوم نیکو و فهمیده ایست، قصد داریم از او به خاطر این همه مجاهدت تشکر کنیم و به او جایزه بدهیم.

بالاخره آقام دلشان را به تقدیرهای گاه و بیگاه ما از این و آن خوش انجامه‌اند، نمی‌توانیم آقام را نادیده بگیریم، از ما توقع دارند.

یک خاطره دیگر از حاج اکبر یادمان آمد، حاج اکبر یک روز به ما خانومگ زد و گفت: دکتر حسن! گفتیم: بله حاج اکبر! گفت: دکتر حسن! تو ۱۰ برابر حد مجاز دیگران را متوقع می‌کنی، سعی کن توقعشان را کم کنی، برای بیولوژیکت ضرر دارد.

حاج اکبر خدا بیامرز اســـــتاد بیولوژیک بود، خیلی روی این مسئله حساس بود، متداوم بیولوژیک درد داشت، برایش مثل معده درد انجام گرفته بود.

باید راهی پیدا کنیم تا توقعات بیولوژیکی آقام را کم کنیم، بدنشان باید با شرایط سازگار شود.

حسن روحانی/ مدیر جمهور ایران/ ۲۸ فروردین ۹۷/ دفتر ریاســـــت جمهوری