پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - کاهش یک تایمه اجرای طرح ترافیکی در ماه رمضان • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ تایم ۱۳:۴۸

Share/Save/Bookmark

 

مدیر پلیس پایتخت بزرگ با اعلام رویداد کاهش یک تایمه اجرای طرح و زوج و ترافیک، نحوه فعالیت واحد‌های صنفی مختلف در این ماه را تشریح انجام.

به نقل پژواک نیوز، سردار حسین رحیمی در نشست رویدادی خود با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تمهیدات پلیس پایتخت را تشریح انجام و درخصوص تمهیدات این ماه اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و به منظور فرصت افزایش منطقهوندان برای افطار، مقرر انجام گرفت طرح ترافیک و زوج و فرد یک تایم کاهش یابد.

مدیر پلیس پایتخت اضافه انجام: به دنبال این تصمیم از روز شنبه پایان طرح ترافیک و زوج و فرد از تایم ۱۹ به تایم ۱۸ کاهش یابد.

وی ادامه داد: همچنین واحد‌های صنفی و عرضه‌کنندگان مواد خوراکی و آشامیدنی در طول ماه مبارک رمضان مجاز به عرضه غذا نخواهند بود، ولی اغذیه‌فروشی‌ها مجاخانومد تا ساندویچ سرد را به صورت بسته‌بندی انجام گرفته ارائه دهند، ولی سرو آن حتما در این اماکن امکانپذیر نخواهد بود.

رحیمی اضافه انجام: با توجه به این موضع واحد‌های صنفی پخانومده مجاز هستند تا در طول این ماه از اذان مغرب تا اذان صبح فعالیت صنفی خود را ادامه دهند و بازگشایی این واحد‌های صنفی از یک تایم قبل از اذان مغرب و با رعایت موازین موجود بلامانع اســـــت.

مدیر پلیس پایتخت در خصوص فعالیت رستوران هتل‌ها در این ماه نیز گفت: هتل‌ها و واحد‌های اقامتی نیز صرفا مجاز به ارائه سرویس رستوران‌های خود در داخل اتاق مسافران هستند و رهگذران نمی‌توانند از این مراکز اســـــتفاده کنند. همچنین متصدیان صنوف پخانومده در ایستگاه‌های راه‌آهن و ترمینال‌ها نیز باید محل سرو غذای مسافران را به نحوی بپوشانند تا شئونات و موازین این ماه رعایت شود.

رحیمی در خصوص فعالیت سینما‌ها در ماه مبارک رمضان نیز گفت: در ماه مبارک رمضان سینما‌ها از افطار تا سحر به جز در شب‌های قدر مجاز به فعالیت خواهند بود.

مدیر پلیس پایتخت بزرگ در پایان خاطر نشان انجام: با هماهنگی مقام قضایی کسانی که در ماه مبارک رمضان تظاهر به روزه‌خواری کنند با جدیت با آن‌ها برخورد انجام گرفته و از آقام می‌خواهیم تا شئونات این ماه را رعایت کنند.

منبع: تسنیم