پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - ۴ نکته حیاتی درباره خرید کفش حتمی برای جناب آقاان • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

، مدتی اســـــت که در تلاش هستیم تا برای خرید بهتر، هوشمندتر و به صرفه‌تر برای شما راهنما‌های خریدی را تهیه کنیم تا بتوانید آنچه که در واقع مورد نیاز شماســـــت را با بهترین قیمت خریداری کنید. به گرازش از

این راهنما‌های خرید را در موضوعات و دسته‌های مختلفی برای شما منتشر انجامیم. از راهنمای خرید لباس آقاانه با رنگ قرمز گرفته تا هر موضوع دیگری که ممکن اســـــت روزی به آن احتیاج داشته باشید. می‌توانید لیست دسته بندی راهنمای خرید را در منوی دسته بندی راهنمای خرید ببینید. در ادامه راه هر آنچه که ممکن اســـــت در خرید آن نیاز به راهنمایی داشته باشید را پوشش خواهیم داد. در این مطلب راهنمای خرید کفش حتمی آقاانه را برای شما تهیه انجامه‌ایم. با ما همراه باشید.

 

راهنمای خرید کفش حتمی برای جناب آقاان

وقتی صحبت از کفش کلاسیک یا همان کفش حتمی آقاانه به میان می‌آید، ناخودآگاه ذهنمان به سمت کفش چرمی می‌رود که کفی ضخیمی دارد و معمولا در رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی و از این دست رنگ‌ها اســـــتفاده می‌شود. معمولا و در افزایش اوقات وقتی قرار اســـــت جلسه کاری یا مصاحبه کاری حیاتیی داشته باشیم و یا به یک حیاتیانی حتمی و یا حیاتی دعوتیم از یکی از شیک‌ترین مدل‌های کفش یعنی کفش‌های حتمی (کلاسیک) اســـــتفاده می‌کنیم. ابداً آقا اســـــت و کت و شلوارش و یک جفت کفش حتمی آقاانه.

کفش شما، اعتبار شما

مشهور اســـــت که می‌گویند در هر جمعی که وارد می‌شوید نخستین چیزی که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند کفش شما اســـــت. کفش، شخصیت و اعتبار شماســـــت. کفش شما زودتر از هر چیزی خودش را نشان می‌دهد. زودتر از زبان شما شخصیت شما را تا حدی برای افراد حاضر مشخص می‌کند؛ بنابراین با این که موضوع کوچکی اســـــت، اما این موضوع آنقدر حیاتی بود که تصمیم گرفتیم راهنمایی برای خرید بهتر کفش حتمی برای شما تهیه کنیم.

دلیل کفش حتمی می‌خرید؟

نکات و موارد حیاتیی وجود دارد که بهتر اســـــت هنگام خرید کفش حتمی آن‌ها را در نظر بگیرید. نخستین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این اســـــت که ابداً دلیل کفش حتمی می‌خرید؟ ممکن اســـــت دلایلی مختلفی برای هر کس وجود داشته باانجام گرفت. یکی از دوستان من در فصل‌های سرد از مدل لباس‌های نیمه حتمی به همراه کفش حتمی اســـــتفاده می‌کند تا هم موجه‌تر به نظر برسد و هم در برف و باران و گل و لای از خیس انجام گرفتن کفش پارچه‌ای اش در امان باانجام گرفت و آسوده‌تر باانجام گرفت (به صورت حتم در کل پوشیدن کفش‌های حتمی چرمی در فصل‌های گرم توصیه نمی‌شود، به این دلیل که چسبندگی زیادی دارند و موجب تعریق افزایش پا نیز می‌شوند). اگر می‌خواهید برای فصل تابستان نیز کفش حتمی تهیه کنید بهتر اســـــت از کفش‌هایی اســـــتفاده کنید که از چرم‌هایی با ضخامت کاهش و در کل از مدل‌های پارچه‌ای نازک ساخته انجام گرفته اند. اگر از طرفداران تیپ‌های نیمه حتمی هستید پیشنهاد می‌کنیم مطلب راهنمای خرید لباس نیمه حتمی آقاانه را بخوانید.

همچنین اگر از طرفداران مد خیابانی و اســـــتریت اســـــتایل هستید مطالعه مطلب مد لباس خیابانی جناب آقاان پیشنهاد می‌شود. ممکن اســـــت شخص دیگری از کفش‌های حتمی تنها در مراسم‌های عروسی و جشن‌های دیگر اســـــتفاده کند و یا شخص دیگری از کفش‌های حتمی در محل کار و یا جلسات کاری اســـــتفاده کند.

ست انجامن کفش حتمی

ست انجامن کفش حتمی ممکن اســـــت خیلی حیاتی باانجام گرفت و تکمیلا تحت تاثیر نوع پوشش شما باانجام گرفت. برای مثال اگر قصد دارید از شلوار‌هایی که دم پای تنگ دارند اســـــتفاده کنید، باید کفش حتمی شما کفی کوچکی داشته باانجام گرفت و از کفش‌های بزرگ اســـــتفاده نکنید. همچنین بهتر اســـــت از کفش‌های اســـــتفاده شود که تا زیر قوزک پا را پوشش می‌دهند و نباید از قوزک پا بالاتر برود. نوع ترکیب کفش حتمی با این نوع شلوار‌ها زیاد خاص اســـــت. اگر از کفش‌های بزرگ اســـــتفاده کنید ابداً نمای نیکوی ندارد و زیاد بد جلوه می‌کند. اما اگر دوخت شلوار شما حتمی اســـــت پوشیدن کفش‌های بزرگتر و با کفی‌های درشت مشکلی ندارد و می‌توانید به آسودهی از هر مدلی اســـــتفاده کنید.

کفش‌های ورنی، اشبالت و جیر

کفش‌های کلاسیک در طرح‌ها و جنس‌های مختلفی وجود دارند. کفش‌های ورنی، اشبالت و جیر (نبوک) انواع مختلفی از کفش‌های حتمی هستند. اگر قصد اســـــتفاده از کفش‌های ورنی را دارید پیشنهاد می‌کنیم کمربند ست آن را نیز تهیه انجامه و آن‌ها را با هم ترکیب کنید. اگر تنها یکی از آن‌ها را از جنس ورنی انتخاب کنید ممکن اســـــت نمای زیاد وحشتناکی ایجاد کند. کفش‌هایی که از جنس اشبالت و جیر تهیه انجام گرفته اند با شلوار‌های کتان ترکیب فوق العاده‌ای را تشکیل می‌دهند. به صورت حتم بهتر اســـــت کفش‌های نبوک یا همان جیر را برای روز‌های بارانی انتخاب نکنید و از کفش‌هایی با جنس چرمی یا چرم اشبالت اســـــتفاده کنید.
در آخر ذکر این نکته لازم اســـــت که پوشیدن هر مدلی تکمیلا بر اساس سلیقه اســـــت و ممکن اســـــت هر کس از یک سبک خاص از کفش‌های حتمی اســـــتفاده کند. اما برای موجه‌تر جلوه انجامن کفش و آسوده بودن افزایش، بهتر اســـــت اصول انتخاب کفش حتمی بر اساس نیاز رعایت شود.