پژواک نیوز

پژواک نیوز ماخانومدران - 3 امتیاز شیرین با درخشش علیپور • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

شاگردان عبدالله ویسی در این دیدار با ترکیب گودرز داوودی،  عقیل کعبی، موسی کولیبالی ، میثم دورقی، فرید بهزادی کریمی، رضا کرملا چعب، سلمان بحرانی، کلودیو مارینی ( از دقیقه ۶۳ – سابا تاوادزه)، حسین بهرامی، علیرضا خانومدوی و ابوالفضل علایی به میدان رفتند.

بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی ، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(از دقیقه ۸۰ – احسان الوان‌زاده)، سیامک نعمتی (از دقیقه ۹۰ شایان مصلح)، گادوین منشا( از دقیقه ۶۵ – بشار رسن) و علی علیپور برای سرخپوشان گیم انجامند.

محمدحسین زاهدی‌فرد داور این دیدار در دقیقه ۳۸ موسی کولیبالی، مدافع اســـــتقلال خوزستان را از زمین گیم اخراج انجام.

نیمه نخست

دقیقه ۲: حرکت پا به توپ فرید بهزادی کریمی به عمق خط دفاعی پرسپولیس با ضربه این گیمکن همراه انجام گرفت که محمد انصاری توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه ۵: کرنر ارسالی از جناح راســـــت خط دفاعی پرسپولیس با ضربه سر عقیل کعبی از بالای دروازه رادوشویچ به بیرون رفت.

دقیقه ۷: به دنبال خطا روی سیامک نعمتی، ضربه ایستگاهی را گادوین منشا از فاصله ۲۵ متری به سمت دروازه اســـــتقلال خوزستان زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۶: پاس در عمق سیامک نعمتی باعث تک به تک انجام گرفتن گادوین منشا با گودرز داوودی دروازه‌بان اســـــتقلال خوزستان انجام گرفت که ضربه مهاجم پرسپولیس در برخورد با دروازه‌بان جوان اســـــتقلال خوزستان در ریباند به علیپور رسید تا مهاجم جوان سرخپوشان با شوتی سرکش از پشت محوطه جریمه اســـــتقلال خوزستان گل نخست این دیدار را به ثمر برساند.

دقیقه ۱۸ : پاس در عمق محسن مسلمان به پشت مدافعان اســـــتقلال خوزستان این بار به علیپور رسید تا او در موقعیتی تک به تک گل دوم خود و پرسپولیس را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۴ : سانتر صادق محرمی به سمت چپ محوطه جریمه اســـــتقلال خوزستان با سانتر تک ضرب حسین ماهینی روی تیر دوم همراه انجام گرفت تا شجاع‌خلیل‌زاده مدافع پیش تاخته پرسپولیس گل سوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

دقیقه ۲۸ : حرکت پا به توپ سیامک نعمتی به داخل محوطه جریمه اســـــتقلال خوزستان با ضربه این گیمکن همراه انجام گرفت اما این بار توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۴ : ارسال بلند گیمکنان اســـــتقلال خوزستان به پشت مدافعان پرسپولیس و فرار کرملاچعب، گیمکن سابق پرسپولیس را در موقعیت گلخانومی قرار داد تا گل نخست اســـــتقلال خوزستان  با ضربه بغل پای این گیمکن بر خلاف حرکت رادوشویچ به ثمر برسد.

دقیقه ۳۸ : سانتر صادق محرمی با اشتباه فاحش گودرز داوودی باعث انجام گرفت توپ مقابل نعمتی قرار گیرد اما کولیبالی روی این گیمکن مرتکب خطا انجام گرفت تا زاهدی‌فرد ضمن اخراج این گیمکن یک ضربه پنالتی را به سود پرسپولیس اعلام کند. منشا پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما داوودی با جبران اشتباه خود ضربه پنالتی مهاجم پرسپولیس را مهار انجام.

نیمه دوم :

دقیقه ۵۰ : ضربه ایستگاه میثم دورقی به دیوار دفاعی پرسپولیس برخورد انجام و این موقعیت برای اســـــتقلال خوزستان از دست رفت.

دقیقه ۵۳: به دنبال اعلام ضربه خط به سود اســـــتقلال خوزستان این توپ روی دروازه پرسپولیس ارسال انجام گرفت که با ضربه سر ابوالفضل علایی از روی دروازه رادوشویچ به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: سانتر خطرناک محسن مسلمان توسط گودرز داوودی، دروازه‌بان اســـــتقلال خوزستان دفع انجام گرفت.

دقیقه ۵۸ : شوت علیرضا خانومدوی با اختلاف از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۶۱: کرنر ارسالی گیمکنان اســـــتقلال خوزستان با ضربه سر خطرناک عقیل کعبی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۶۵ : شوت محسن مسلمان از بالای دروازه اســـــتقلال خوزستان به بیرون رفت. 

دقیقه ۶۶ : سانتر بشار رسن به داخل محوطه جریمه اســـــتقلال با ضربه سیامک نعمتی در حالت نامتعادل به بیرون رفت تا یک موقعیت نیکو گلخانومی دیگر برای پرسپولیس از دست برود.

دقیقه ۷۰ : ضد حمله پرسپولیس با فرار پا به توپ محسن مسلمان همراه انجام گرفت اما در نهایت ضربه چیپ این گیمکن از بالای دروازه داوودی به بیرون رفت تا این موقعیت نیز از دست برود.

دقیقه ۸۰ : شوت علی علیپور از روی خط محوطه جریمه اســـــتقلال خوزستان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷ : سانتر نمایشی صادق محرمی با صربه بشار رسن از داخل محوطه جریمه اســـــتقلال خوزستان به تیر دروازه برخورد انجام و در برگشت ضربه سر علیپور نیز به مدافعان خورد.

پرسپولیس با این برد ۱۷ امتیازی انجام گرفت و به رده دوم جدول بازگشت. شاگردان برانکو یک گیم عقب افتاده هم دارند که در صورت پیروزی در آن گیم می‌توانند شرایط خود را در جدول بهتر هم بکنند.

سرخپوشان سه‌شنبه این هفته در مسقط گیم برگشت خود را مقابل الهلال برگزار می‌کنند و با توجه به شکست ۴ بر صفر در گیم رفت کار دشواری برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد.

در دیگر دیدار امروز هم پیکان با تک گل دقیقه ۷۵ سیدمهران موسوی موفق به شکست گسترش فولاد ته جدولی انجام گرفت و به رده سوم جدول صعود انجام.