پژواک نیوز

90 دقیقه اضطراب برای منصوریان در بومنطقه/ رقابت دایی و مهاجری برای جایگاه سوم • پژواک نیوز

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

پدیده- سایپا؛ تایم ۱۷

تیم فوتبال سایپا با هدایت علی دایی تا هفته پنجم رقابت های لیگ برتر توانسته با کسب ۱۰ امتیاز رده سوم جدول را بدست آورد .

سایپا با شکست مقابل اکسین البرز از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت اما این تیم با ۷ گل زده در دیدار های لیگ برتر جزو مدعیان قهرمانی قرار دارد.

از طرفی تیم فوتبال پدیده هم با ۸ امتیاز در رده چهارم و سایه به سایه شاگردان دایی حرکت می کند.این تیم با سرمربیگری مهاجری رده چهارم جدول را کسب انجامه و در کارنامه خود ۹ گل زده را نیز رقم زده اســـــت .

به هر ترتیب ۲ تیم فوتبال سایپا و پدیده در دور رقابت های حذفی نتوانستند نتایج نیکوی را کسب کنند و اکنون هر ۲ تیم باید در شرایطی درمشهد به مصاف یکدیگر بروند که تیم برنده جایگاه سوم را کسب  می کند

تراکتورسازی – سیاه جامگان؛ تایم ۱۹

تیم فوتبال تراکتورسازی با هدایت گل محمدی در سه گیم ابتدای فصل نتوانست نتایج قابل قبولی را برای این تیم تبریزی رقم بخانومد اما رفته رفته شاگردان گل محمدی از هفته چهارم رقابت ها با نتایج کسب انجام گرفته  توانستند تیم را در رده نهم جدول قرار دهند .

تیم فوتبال تراکتورسازی هم اکنون تا هفته پنجم رقابت های لیگ برتر با کسب ۶ امتیاز ،۵ گل زده را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده اســـــت .

از طرفی شاگردان گل محمدی در رقابت های جام حذفی با شکست تیم پدیده توانستند به دور بعدی صعود کنند و این تیم در هفته ۶ مسابقه ها نیز باید به مصاف دیگر تیم مشهدی یعنی سیاه جامگان برود .

تیم فوتبال سیاه جامگان با هدایت اکبر میثاقیان با کسب ۶ امتیاز رده هشتم جدول را کسب انجامه اســـــت .شاگردان میثاقیان توانستند ۷ گل زده را در کارنامه رقابت های لیگ برتری ثبت کنند.این تیم همچنین در رقابت های جام حذفی موفق انجام گرفت تیم برق جدید شیراز را از سد راه خود بر دارد و به مرحله بعد صعود کند .با این حساب هر ۲ سرمربی تراکتورسازی و سیاه جامگان با روحیه بالا به مصاف یکدیگر در ورزشگاه تبریز می روند.

ذوب آهن – اســـــتقلال خوزستان؛ تایم ۱۹/۴۵

تیم فوتبال ذوب آهن با سرمربیگری قلعه نویی تا به این مکانی رقابت های لیگ برتر توانسته ۷ گل زده را در کارنامه به ثبت برساند و این تیم اکنون تا هفته پنجم مسابقات با ۶ امتیاز رده هفتم جدول را نیز کسب انجامه .

شاگردان قلعه نویی با توجه به روند معقولی که در رقابت های لیگ برتر دارند اما در گیم جام حذفی نتیجه را به فجر سپاسی واگذار انجامند تا شکست تلخی را در این فصل با هدایت قلعه نویی رقم بخانومند .

بدون شک قلعه نویی در ادامه رقابت های لیگ برتر کار دشواری را در پیش رو دارد دلیل که این مربی در همان ابتدا از دور رقابت های جام حذفی کنار رفت.

تیم فوتبال اســـــتقلال خوزستان هم با هدایت عبدالله ویسی تا به این مکانی رقابت ها تنها ۵ امتیاز را کسب انجامه و در رده یازدهم جدول قرار دارد .

شاگردان ویسی در کارنامه خود ۴ گل زده را ثبت انجامند و آنها در دیدار جام حذفی نیز توانستند تیم میعاد مغان اردبیل را با تعدا گل بالا شگست دهند تا با روحیه بالا به مصاف تیم زخم خورده سبز پوشان اصفهانی بروند .

بدون شک ویسی برای گرفتن امتیاز به اصفهان می رود و در طرف  مقابل سبزپوشان اصفهانی هم باید روند رو به رانجام گرفت خود را ازهفته ۶ رقابت ها از سر بگیرند.

پارس جنوبی – اســـــتقلال پایتخت ؛ تایم ۲۰

تیم فوتبال اســـــتقلال با هدایت منصوریان تنها ۴ امتیاز را تا به این مکانی رقابت های لیگ برتر کسب انجامه اســـــت .

شاگردان منصوریان در کارنامه خود نیز تا به این مکانی رقابت ها تنها ۱ گل زده دارند و رده پانزدهم را هم کسب انجامه اند و می توان گفت این تیم ضعیف ترین خط حمله لیگ را دارد.

با توجه به تصمیم مدیران اســـــتقلال ،سرمربی این تیم تنها فرصت انجام ۲  گیم برایش در نظر گرفته انجام گرفته بود که دیدار مقابل پارس جنوبی جم آخرین فرصت هیئت مدیره به علیرضا منصوریان اســـــت . اســـــتقلال از نخستین نخستتیماتوم خود در جام حذفی سربلند بیرون آمد و توانست گل گهر را شکست بدهد.

اگر منصوریان بتواند در منطقه جم پیروز شود می تواندهمچنان سکان هدایت آبی پوشان را در دست بگیرد اما اگر تیم فوتبال پارس ، اســـــتقلال را بشکست بدهد در آن صورت بحران آبی پوشان عمیق تر خواهد انجام گرفت.به این ترتیب سرمربی اســـــتقلال برای گذراندن امتحان نهایی با موفقیت کار دشواری را در پیش دارد .

تیم فوتبال اســـــتقلال در حالی به مصاف تیم پارس جنوبی جم می رود که گیمکنانی همچون امید ابراهیمی ،منتظری،شهباززاده ،مجید حسینی ،شجاعیان و زکی پور را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد .

در طرف مقابل شاگردان تارتار با یازده گل زده همراه پرسپولیس زهردارترین خط حمله لیگ را دارند.این تیم با ۱۳ امتیاز رده دوم جدول رقابت های لیگ برتر را کسب انجامه اســـــت.

همچنین تیم فوتبال پارس جنوبی جم که به لقب شگفتی ساز معروف اســـــت در رقابت های جام حذفی نتیجه را به نساجی ماخانومداران واگذار انجام تا با روحیه مضاعف به مصاف حریف خود در لیگ برتر برود .

به هر ترتیب دیدار اســـــتقلال و پارس جنوبی برای آبی پوشان از اهمیت خاصی برخوردار اســـــت و مهدی تارتار در صورت پیروزی تیمش می تواند حکم اخراج منصوریان را امضا کند.با این وجود باید دید منصوریان می تواند از دومین امتحان خود سربلند بیرون بیاید یا خیر .

اسامی داوران دیدار های لیگ برتر ؛جمعه ۲۴ منطقهیور

پارس جنوبی – اســـــتقلال پایتخت / تایم ۲۰ – ورزشگاه تختی جم
اشکان خورشیدی – رضا نقل کرددان – حسن ظهیری – محمد ملکی – ناظر: حسین عسکری

تراکتورسازی تبریز – سیاه جامگان / تایم ۱۹ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
رضا مهدوی – بابک داوری – اسد حاج محمدی – شاهو ابداًنی – ناظر: محمدعلی فروغی

ذوب آهن اصفهان – اســـــتقلال خوزستان / تایم ۱۹:۴۵ – ورزشگاه فولاد منطقه اصفهان
جواد رحیم زاده – سعید علی نژادیان – جعفر مهاجر – علی صفایی – ناظر: محمدعلی فروغی

پدیده خراسان – سایپا /تایم ۱۷ – ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
وحید کاظمی – سجاد طوری – علی اکبر عظیم پور – علی بای – ناظر: سعید بطحایی